Kiwy Oto Koltuğu 9-36 Kg Carbon - S123
  • Kiwy Oto Koltuğu 9-36 Kg Carbon - S123
  • Kiwy Oto Koltuğu 9-36 Kg Carbon - S123

Kiwy Oto Koltuğu 9-36 Kg Carbon - S123

  • - Barkod: 8033309495170
  • - Üretici: Kiwy
  • - Ürün Kodu: 3493616
  • - Stok Durumu: Tükendi

Özelikler:

Yüksek mühendislik teknolojisinin geliştirdiği benzersiz koruma sisteminin ve üstün kalitenin İtalyan zerafetiyle buluştuğu Kiwy oto koltukları, şimdi Türkiye'de! Tüm Avrupa ürünlerinde bulunması gereken ECE R44/04 Avrupa standardına uygun ve oto koltuklarının en yüksek otoritesi kabul edilen ADAC testinden iyi derece ile geçmiş Kiwy oto koltukları yüzde yüz İtalya üretimidir.

Kiwy S123 oto koltukları özel ara tutucuları sayesinde araba koltuklarında olan yüksekliklere uygun olarak ayarlanabilmektedir.
9 aydan 12 yaşa kadar uzun kullanım ömrü olan Kiwy S123 oto koltukları hem arkaya hem de yukarı doğru farklı yüksekliklere ayarlanabilir.
Göğsü koruyan ve destekleyen 5 noktadan sabitlenen kemer sistemi merkezi olarak ayalanarak bebeklerin vücuduna uygun olarak değiştirebilir.
Araba emniyet kemeri için emniyet durdurucularına sahip özel plastik kılavuzlar ile ekstra güvenlik sağlanır.
Yan darbe koruma ( SIP Side Impact Protection ) sistemine sahip Kiwy oto koltuklarında özel yan darbe emici malzemeler bulunmaktadır.
Baş korumalığının hem yüksekliği hem de genişliği kolayca ayarlanabilmektedir.Özel tararım köpüklü ve kılıflı minderi sayesinde çocuk üzerine darbe şiddetinin fazlası engellenmiştir. Bu kılıf ile baş ve vücut bölümüne ekstra koruma sağlanmıştır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
text_captcha
Whatsapp Yardım & Destek Hattı